KEM GÖZ BİLGELİK MÜCEVHERİ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• KEM GÖZ BİLGELİK MÜCEVHERİ

ULAN!

Bu kem göz nereden düşecek ? En az iki saat normal şartlarda düşmesi gereken yerlerde slot kestim hiç bir şey yok.

Marketten mi alalım illa ki her şeyi böyle oyun düzenlemesi mi olur.
      Marketten item satarsın fakat bu denli oyunu nesne markete bağlamak nedir arkadaş
      Alacağımızı aldık zaten ! Ben oyunda biyolog itemini düşüremeyeceksem her şeyi nakit para ile alacaksam niye oyun oynuyorum ?
      Hadi aldık diyelim ondanda 10 tanede 1 tane geçiyor şanslıysan

Şimdi kabaktan çıkıyor falan dersen bir tarafımla gülerim.

Zaten karşımıza rakip bile bulamıyorsunuz

Nesne market konusunda;
      Eşeğin '' Kulağına'' suyu kaçırmışsınız.
      Bu kadar markete bağlı bir oyun olmaz.

sponsored by sudafed, nurofen and apranax fort.
    • Oyunun emek anlayışı bilgisayar başında afk kalmaktan ibaret. İki kademe efsun koymuşlar saatlerce efsun gelmesini bekliyoruz. Efsun değerlerinin oyunda yer edebilmesi için efsun nesnesinin şuan olmayan metinlerden düşmesi gerekirdi. Saatlerce biyolog görevi düşürmeyi beklemek emekten sayılmaz. Saatlerce efsun gelmesini beklemek emekten sayılmaz. Marsis kitlesi Elvan kitlesine benzemiyor. Oyun beklentilerimizin çok altında kaldı. 10/2

Rakip konusunda diyecek hiçbir şey yok zaten. Şansa ihtiyacınız olacak dediler bayağı şanslı çıktık. Gidip sayısal loto oynayacağım. Siz şimdiden turnuva ödülünü bizim hesaba yatırın zaman kaybetmeyelim. Zira oyun gayet sıkıcı bir hal aldı.
      Aptal ile tartışmaya girme, dışarıdan bakan farkı anlayamaz.

Haddini aşmamak, kalp kırmamaktır edep.
      Dedikodudan, haksızlıktan ve ithamdan uzak durmaktır.
      Bilmediğin konuda susmak, bildiğin konuda ahkâm kesmemektir.
      İnsan ayrılığı yapmamaktır, aşırılığa gitmemektir.
    • Oyunun genel hedefi oyuncuları afk bırakmak ve nesne markete yöneltmek konusunda kesinlikle haklısın @sayamura.

• Kem göz & Bilgelik yok denecek kadar az düşüyor.
      • + Basma oranları inanılmaz seviyede düşük. (Serverın iç piyasası zaten hayli pahalı. İnsanlar içeride kan ağlıyor + basamamaktan, + basma itemi almaya para bulmamaktan. Kendimiz düşürmek istersek, düşme oranı yerlerde, 10-20 kişi ile düşecek bir tane + basma itemi üzerine savaş veriyoruz.)

İnsanlar tabi paraya ihtiyaç duyunca, gidip itemci tarzı korsan sitelerden nakit para alıyorlar, gidip senin sitenden EP almıyorlar. Eğer bu parasızlık veya + basmanın düşük olma durumlarına çözüm bulabilirsen, emin ol hem server için hemde oyuncular için en iyisi olacaktır.
      As long as I keep existing in this server, no mortal being shall posses the title of king but me. Kneel before your almighty king Kraxar!

You can only get to see me once in your entire miserable life because there won't be second time for you to see ever again.
    • Her zaman söylerim oyun babamızın hatırına açılmıyor eyvallah tabiki nesne market olacak.
      Ki bende nesne market kullanan bir oyuncuyum fakat her şeyin bir kıvamı, ayarı olmalı.
      Oyun öyle bir düzenlenmiş ki ya ep ile alacaksın ya oyun içi para ile pazardan ep alacaksın yani her halükarda ep alacaksın.
      Dönüşüm itemleri olur kostümler olur özel nesneler olur anlarım.

Biyolog itemleri için nesne markete zorlanırsa anlamam !
      + basma için nesne markate zorlarnırsa anlamam !

Daha açılmadan söylemiştim tekrarlıyorum böyle giderseniz 2-3 hafta para kazanıp ölen serverlardan olacaksınız.

sponsored by sudafed, nurofen and apranax fort.
    • Server açıldığından beri gerek forumda açılan konular yapılan yorumlar facebookda yapılan yorumların çoğu olumsuz bir şekilde bir kişi görmedim halinden memnun olan bunların arasında bende varım. Kayda değer ne item lazımsa haddinden fazla uğraştırıyor ve bıktırıyor. Güya her bakımda item düşme oranlarında artış yapıldı %10’dan %10.2 ye çıkartıldı sanırım. sizlerin de söylediği gibi oyuna girip efsun botunu kurup film izlemelik başka bir aktivite yapmalık server olmuş. Beklenenin çok çok altında
    • Tam zamanında açılmış bir konu :thumbup: sonuna kadar aynı fikirdeyim.

Ayrıca bu oyunda savaşan çocuk veya işsizdir boşuna rakip aramayın sonuçta oyunun büyük kısmı afk bırakmak için girmiş. Onlar abilerimiz bizim onların afk karakterlerini kesenlere velet denir ve size TS sunucularında gülerler. Savaş oyunu mu bu? :P
    • Konuyu açan kişiye ifaden;sağlıklı bir üslupla bu sorunları dile getirebilirsin bu zor bir şey değil.(Diğer yorumları atan arkadaşları okudum.)
      Ek olarak;
      Kem göz/Bilgelik oranlarına dediğim gibi bakacağız düzeltmeler olacak şikayet aldık.
      Herkesin görüşüne sonsuz saygımız var ekipçe fakat şunu da belirtmek isterim.
      Oyunun zaten aralığı 1/99 elde edebileceğiniz şeylerin biraz kısıtlı olması gerekmekte.
      Bir şeyler zor olmalı ki oyun 1 hafta da bitmesin değil mi?
      Azıcık anlayışlı ve sağ duyulu olun.
      Bizler elimizden geldiğince zaten sizin keyif alabileceğiniz bir oyun inşa etmeye çalışıyoruz.
      İyi forumlar.
    • Bazı şeyler zor olmalı gereksiz değil örneğin;

Kule mühür katı metin beklemek gereksiz canavar koyulabilir. Zorlukla alakası yok

Katakomba koyulan han kapısı ne kadar zor soruyorum oyunculara bunlar komik şeyler

Dönüşümlerin + basma malzemeleri ne alaka sürgündeki yaratıklara koyuluyor. Bosslar dururken

Metin sayısı neden bu kadar az kulede 30 tane ruh taşı yapalım diye 1 saatten fazla zaman harcıyoruz.

Gözden geçirmenizde fayda var demek isterim fakat biraz geç oldu. Parayı veren düdüğü çaldı @Lifes