Sura Hasarı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sura Hasarı

Oyun hayatım boyunca bir sürü saçma şey gördüm ama böylesine bir yönetim ekibine çok az rastladım. Size oyun daha açılmadan önce bunun böyle olacağı söylendi. Suralar çok vuruyor denildiğinde "karakterleri eşitledik" dediniz, sonra kalkanlardan kaynaklı dediniz bende suranın kendi kalkanını taktım. Üzerimde büyü savunmalarım ve kemerim tam olmasına rağmen KENDİ BAYRAĞIMDA ateş hayaletinin bana vurduğu damage 8.4K, karanlık küre 16K.3K vuracağını düşünerek sizi eleştirmiştim, afedersiniz yanıldım. Kimle muhattap olduğumuzu daha net anlıyoruz artık. Tebrikler.

Ben adama bu yayla 2K vuruyorum düz, adam bana kutsalla 1.5K vuruyor. Biz bu adamları nasıl keseceğiz hangi akla hizmet yaptınız bunu? Ne düşündünüz hiç mi denemediniz? Kimin fikriydi bu

Muhtemelen 3 5 gün bu konuya cevap vermeyeceksiniz ama bu umrumda olan bir durum değil açıkçası. Marsis kalitesini gayet güzel gösteriniz bize. Oyuna getirdiğiniz güncellemeleri denemekten acizsiniz. Geçtiğimiz günlerde bir konuda oyuna 10/2 puan verdiğimi söylemiştim. Yine yanılmışım. Sana puanım dohuz kanka. Ama 100 üzerinden @Lifes
      Aptal ile tartışmaya girme, dışarıdan bakan farkı anlayamaz.

Haddini aşmamak, kalp kırmamaktır edep.
      Dedikodudan, haksızlıktan ve ithamdan uzak durmaktır.
      Bilmediğin konuda susmak, bildiğin konuda ahkâm kesmemektir.
      İnsan ayrılığı yapmamaktır, aşırılığa gitmemektir.

The post was edited 1 time, last by sayamura ().

• CokoPrens wrote:

Gün gelecek bütün suralar sizi kesecek 8o
      Adama 2K vuruyordum az evvel kalkanı yokmuş galiba. Şuan 1.6 vuruyorum oyuna gel de koru beni :D

• Lifes wrote:

Cehennem kalkanıyla alakalı bir durum, ayriyetten damageler kontrol ediliyor.

Bu gece ki bakımda düzeltilecek.

Bizde farkındayız şaman ve sura karakterlerinin haddinden fazla damage vurmalarını.
      Farkındasında;

''Gurban olduğum oyun elden gideyağğğ'' 8o 8o 8o

he bu arada Oyun açılmadan önce millet ile nasıl konuştuysan konuş bi şeyler vaat et bizim karşımıza rakip bul artık.
      Ben dedim dedim başarı size lazım olacak bize değil dedim inanmadılar bak ne oldu şimdi 8o

sponsored by sudafed, nurofen and apranax fort.
    • Lifes wrote:

Bizde farkındayız şaman ve sura karakterlerinin haddinden fazla damage vurmalarını.
      Mesele sadece sura ve şamanların fazla vurması değil, ninja ve savaşçının da bi' o kadar az vurması. Düzeltince kaç vuracaklar? Şuan 8 vuruyor 5 mi vuracak? Ateş hayaleti 4k vuruyor 3k mı vuracak? Ne olacak yani? Diyelim ki düzelttiniz az vuruyorlar e ben bu adamlara yine 1.5k vuracağım. Sorun sura ve şamanların damageini ayarlayınca çözülecek mi yani?

• Lifes wrote:

Lifes wrote:

Bu gece bakımda düzelecek arkadaşlar Cehennem Kalkanından önce sorun düzeldi test ettik.
      Bende artırıyorum, yarın ki bakımda düzelecek diyorum hadi bakiim. Siz oyunu düzeltene kadar biz girmeyelim o zaman köyde rahat vermiyorlar. Adamlar haklı bu kadar bende vursam bende rahat vermezdim. Ben yine şanslıyım betalarım var 3 skil yiyorum olmayanların vay haline.

• Lifes wrote:

Hala daha aynı durum söz konusu cehennem kalkanı ile full + full çara 17k küre nedir aslan ağzını taktıgında krktikle 7k veya 8k atıyor ya kalkanları kaldırın yada kalkanalrı düzeltin artık @Lifes

Edebim El Vermez Edepsizlik Edene Susmak En Güzel Cevaptır Edebi Elden Gidene..
    • Lifes wrote:

Her karakter eşit şekilde sağlanması amacıyla Mong Suyu değeri %5 olarak ayarlandı. %10 olursa savaşçı/ninja karakterleri daha ön planda olurken, mong suyu pasif kılındığı zaman sura/şaman karakterleri ön planda oluyor. %5 değer olmasının sebebi budur.Damageler de buna göre ayarlandı.
      Bence güzel ayarlanmış.

Cabadan wrote:

Npc ye emzik koy demiştim bi yorumda geri alıyorum sözümü direk eternal loncasının envanterine sabitle...onlar tek atacak sadece kesilirlerse klavye bozuktur yasa mause;)
      Siz eğitilmez birer çomarsınız.
    • Cabadan wrote:

Npc ye emzik koy demiştim bi yorumda geri alıyorum sözümü direk eternal loncasının envanterine sabitle...onlar tek atacak sadece kesilirlerse klavye bozuktur yasa mause;)
      Sen görmüş oldugum en gerizekalı insan olabilirsin hemde tescilli... Neyin emzigi ? Ortada absurt bir olay var oyundan da nasil topukladiginiza sahit olduk neyin yandasligini yapiyorsun ahmak

Edebim el vermez edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene.
      Gerçekten büyük olmayan "büyük adamlar" çevrelerini küçük adamlarla doldururlar..
    • Hell wrote:

Cabadan wrote:

Sen görmüş oldugum en gerizekalı insan olabilirsin hemde tescilli... Neyin emzigi ? Ortada absurt bir olay var oyundan da nasil topukladiginiza sahit olduk neyin yandasligini yapiyorsun ahmak
      Absürt olay varsa git ticket at işine gelmiyorsa oyunu bırak forumda niye aglıyorsunuz :)pardon iq bey
    • Cabadan wrote:

Hell wrote:

Cabadan wrote:

Absürt olay varsa git ticket at işine gelmiyorsa oyunu bırak forumda niye aglıyorsunuz :)pardon iq bey
      Forumun kuruluş amaci nedir ahmak gerizakali