Bir IKareAs Rezilliği

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bir IKareAs Rezilliği

Hepinize iyi forumlar,

Bildiğiniz üzere oyunda hala cehennem kalkanı bugu devam etmektedir. Karabüyü suralar ve Ejderhacı şamanlar cehennem kalkanıyla daha fazla vurmaktadırlar. Bu bug düzelene kadar vs tekliflerini red edip kalkan düzelince atarız dedim. Bu şahıs benle aslan ağızı kalkan takılı halde vs atmayı kabul etti lakin vs 2-0 iken yenilgiyi hazmedemeyip kalkanı takarak vs atmaya devam etti.Kısaca vs kurallarını çiğnedi. Hepiniz biliyorsunuz ki full bir hesaba (mong suyu basılı halde) bir karabüyünün 16k takla atması imkansızdır. Sadece bug ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Videoda gerekli açıklamaları yaptım yine yeniliyorum. Bu arkadaş bana iddia ettiği gibi aslan ağızı kalkanla 16k atsın.Ben bu oyunu bırakıp tüm itemlerimi vereceğim. Takdiri de yorumuda size bırakıyorum.

Link
    • Yenilmeyi hazmedemeyince hemen buga başvururlar çok merak ediyorum bu durum ortadan kalkınca ne yapacaklar :) Videoda herşey açıkca ortada 3k düz vururken kritik olsa 6 k eder eee o zaman bu 13 k nedir ? şimdi cıkacak burada ağlama diye tırı vırı yapacaklar yok az ötede ağla vs. gibi ... 75 büyü savunma olan bi karaktere aslan ağzı varken 3-4 k atar iken kritikle 8 k atan bir hesap nasıl olurda birden bire 16k ya bir demeç fırlar akıl mantığa sığmıyor.

Şu duruma bi çare bulursun umarım @Lifes

Edebim El Vermez Edepsizlik Edene Susmak En Güzel Cevaptır Edebi Elden Gidene..
    • Bu gece bakımda düzelecekmiş 8o
      Aptal ile tartışmaya girme, dışarıdan bakan farkı anlayamaz.

Haddini aşmamak, kalp kırmamaktır edep.
      Dedikodudan, haksızlıktan ve ithamdan uzak durmaktır.
      Bilmediğin konuda susmak, bildiğin konuda ahkâm kesmemektir.
      İnsan ayrılığı yapmamaktır, aşırılığa gitmemektir.
    • Damagenin 2 katına kadar yükselmesi bu oyunu oynanmayacak kadar kötü bir hale getirmektedir. Düzelttik dediler hala da devam etmektedir. Bu marsismt2'nin namına da geçmişsine de yakışmayan hareketler biz sizden sade güzel eski günleri tekrar yaşatacak bir server istedik.Siz de bunu sağlayacağınızı söylediniz. Kendinize göre yeni itemler getiriyorsunuz ve onların oyunu nasıl kötü etkilediğini göremiyorsunuz.
    • Urungu wrote:

Hepinize iyi forumlar,

Bildiğiniz üzere oyunda hala cehennem kalkanı bugu devam etmektedir. Karabüyü suralar ve Ejderhacı şamanlar cehennem kalkanıyla daha fazla vurmaktadırlar. Bu bug düzelene kadar vs tekliflerini red edip kalkan düzelince atarız dedim. Bu şahıs benle aslan ağızı kalkan takılı halde vs atmayı kabul etti lakin vs 2-0 iken yenilgiyi hazmedemeyip kalkanı takarak vs atmaya devam etti.Kısaca vs kurallarını çiğnedi. Hepiniz biliyorsunuz ki full bir hesaba (mong suyu basılı halde) bir karabüyünün 16k takla atması imkansızdır. Sadece bug ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Videoda gerekli açıklamaları yaptım yine yeniliyorum. Bu arkadaş bana iddia ettiği gibi aslan ağızı kalkanla 16k atsın.Ben bu oyunu bırakıp tüm itemlerimi vereceğim. Takdiri de yorumuda size bırakıyorum.

Link
      Yenilmeyi yediremeyince bu şekilde pisliklere başvurman çirkinleşmen ne kadar da kötü. Ama buna şaşırmıyoruz klasik ETERNAL itlerinden bir tanesisin. Videoda da net bir şekilde görüldüğü gibi seni aslan ağızı kalkanla kesiyorum varsa aksini idda edecek çıksın kanıtlasın. Yok bug var felan var boş lafa gerek yok ağlayacaksan oynama bu oyunu hadi işine :)
    • Ws yi kazanırım diye video yu hazırda bekletip kesilmekmi koydu sana bukadar onu anlamadım. videoda bide gidip sağlamasını yapmış yandaşıyla beraber mat. dersinde kalmış arkadaş teneffüs zili çalında çıksın dersten lifese söyleyinde npc ye emzik eklesin ağlayan eternala lazım oluyor bizi uğraştırmasın kaç paraysa verelim alsınlar npcden
    • Öncelikle kanıt olarak koyduğun video bomboş bir video.Özellikle bir kalkan kullanılmasını belirtmişsin ama senin o kalkanı taktığın belli değil.Acaba O envanterin açık olmama sebebi ney ?. Öyle bir bug varsa loncandaki hiç kimsede mi yok beta kalkan herhangi birinden almış olabilirsin.Böyle bi durumda da karşındakine sura kalkanı taktırıp beta kalkan takarak vsyi atmış olabilrsin.Elindeki boş ve çöp kanıtınla IKareAs nickini karalamaya çalışman yersiz ve çocukça.İyi ağlamalar
    • Cevaplarınızdan anlıyorum ki konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. IKareAs şuan oyuna girip bana aslan ağızı kalkanınla 16k at ben oyunu bırakayım düz mantık. Nasıl ? Gelebilecek misin ? Tabi ki de hayır. O yüzden daha fazla rezil olmadan konuyu terket. Extra bilgi olarak ilk vsnin videosunda sıkıntı çıkmasaydı bana attığın 4k taklaları dans ede ede seni kestiğimi bura yükleyecektim lakin koyamadım. Full bir hesap herşeyi basılı halde bana max. 5.5k damage atarken senin 16k atman imkansızdır.%100 kalkanı takmış olmana rağmen daha buraya gelip hangi beyinle yazmaya cesaret edebiliyorsun. Videoların olduğunu foruma atacağını söylemiştin. Ben seni bekliyorum ve laflarımın hepsinin arkasındayım eğer hala bana 16k yı aslan ağızı kalkanla atabildim diyebiliyorsan oyuna gir ve bana o 16k yı aslan ağızıyla attığın video çek yolla. Sana çarımı vereyim.

The post was edited 2 times, last by Urungu ().

• Şimdi bu enteresan müzik zevki olan arkadaşımız cabadan'ın dediği gibi keseceğini sanıp videosunu açmış ama işler pek hayal ettiği gibi gitmemiş.
      Aman kareas beni forumlara koyuvercek beni meze yapecek diyip kendisi bir atılım gerçekleştirmiş.
      yemezler be kanka ahanda böyle yedirirler ağzına ağzına vururlar adamın. :D bayro oynama bunlarla ağlarlar, sızlarlar kalibrende değiller.
      serdo'nunda emzik muhabbetine kahve fışkırtıcam okuyup okuyup doyamıyorum :D

not olarak : '1453' korkusu cüzdanı boşaltır! :D
    • WesleySNIPER wrote:

Şimdi bu enteresan müzik zevki olan arkadaşımız cabadan'ın dediği gibi keseceğini sanıp videosunu açmış ama işler pek hayal ettiği gibi gitmemiş.
      Aman kareas beni forumlara koyuvercek beni meze yapecek diyip kendisi bir atılım gerçekleştirmiş.
      yemezler be kanka ahanda böyle yedirirler ağzına ağzına vururlar adamın. :D bayro oynama bunlarla ağlarlar, sızlarlar kalibrende değiller.

Sen şu şey değil misin köyde loncasız adamları görüp 1453 loncasıyız loncamıza bekleriz yazan arkadaş :) Bence burda kareas abini öveceğine loncaya adam al. Mavi bayrakta loncasız baya adam var :D
    • Bak hala :) gülünç yorumlar yazıyorsunuz. Arkadaşı oyuna davet ediyor bana aslan ağızıyla 16k atmasını ve bu kez videoya çekmesini istiyorum. Bunu yaparsa çarımdaki tüm itemleri ona vereceğimi söylüyorum. Gelip hala saçma sapan kesti mesajlarını görüyorum ve cidden sizlere acıyorum.
    • Coder wrote:

WesleySNIPER wrote:

Şimdi bu enteresan müzik zevki olan arkadaşımız cabadan'ın dediği gibi keseceğini sanıp videosunu açmış ama işler pek hayal ettiği gibi gitmemiş.

Sen şu şey değil misin köyde loncasız adamları görüp 1453 loncasıyız loncamıza bekleriz yazan arkadaş :) Bence burda kareas abini öveceğine loncaya adam al. Mavi bayrakta loncasız baya adam var :D
      Bir savaş oyununda üzerinde lonca imgesi olmayan bir oyuncuya loncan varmı sorusunu sormak normal değil mi sayın tuvalet terliği :D ? senindemi cüzdanını boşalttık senin kuyruk acın nerden çıktı adını cismini ismini ilk defa duyduğum ? :D
    • Urungu wrote:

Cevaplarınızdan anlıyorum ki konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. IKareAs şuan oyuna girip bana aslan ağızı kalkanınla 16k at ben oyunu bırakayım düz mantık. Nasıl ? Gelebilecek misin ? Tabi ki de hayır. O yüzden daha fazla rezil olmadan konuyu terket. Extra bilgi olarak ilk vsnin videosunda sıkıntı çıkmasaydı bana attığın 4k taklaları dans ede ede seni kestiğimi bura yükleyecektim lakin koyamadım. Full bir hesap herşeyi basılı halde bana max. 5.5k damage atarken senin 16k atman imkansızdır.%100 kalkanı takmış olmana rağmen daha buraya gelip hangi beyinle yazmaya cesaret edebiliyorsun. Videoların olduğunu foruma atacağını söylemiştin. Ben seni bekliyorum ve laflarımın hepsinin arkasındayım eğer hala bana 16k yı aslan ağızı kalkanla atabildim diyebiliyorsan oyuna gir ve bana o 16k yı aslan ağızıyla attığın video çek yolla. Sana çarımı vereyim.
      Attığımız vs de video benim ekranımdan çekilmedi yarın tekrardan gel çöle vs atalım ama bu sefer kaşarlık yapıp kaçma 3 vs atıcaz sonrasında kendi ekranımdan çektiğim videoyu buraya yükleyeceğim bakalım daha nasıl bir savunma yapacaksın ayrıca o envanterin neden kapalı acaba bi söylesene yoksa korktunda cehennem kalkanını sen mi taktın aslan parçası.