Bir Urungu REZİLLİĞİ

• hayal wrote:

IKareAs wrote:

hayal wrote:

Vs atarsın anlarım ama video ile oynamak nedir arkadaş bu oyunu bu kadar büyütmenizin ne anlamı var shop yapmaya düşecek kadar yapılan shopta düzgün bir şey olsa bari içimiz yanmaz :D
      Sonrasında sağa sola küfür eden klavye ergenleri azmış zamanıma denk gelmeyin sizi bir kalemde anırta anırta sikerim. Çimento kamyonunun altında kalmış gibi hissedersiniz götünüz sıçma işlevini yitirir. Allahım beni al diye yalvarırsınız amına koyduklarım
      Bak kim gelmiş sen nereden çıktın eternalin küçük orospusu sen sikilmek nasıl olur görmemişsin. Ben shoptan felan anlamam sizin gibi ustası değilimdir o işlerin.
      Ulan anasını olimpik stadın ortasında çatır çutur bir sikerim millet böyle bir sikiş görmedim deyip beni ayakta alkışlar shoptan anlamam diyorsun orası kesin bi boktan anlamadığınız ortada videodan belli zaten bizim sizin gibi ibneler için shopla uğraşacak vaktimiz yok yaparsakta bundan iyi olacağı kesin amına koyduğumun andavalı hadi ben gidiyorum sizin gibi mallarla daha uğraşamam ananız beni bekliyor 8)
      Kendi ağızınlada söylediğin gibi en iyi siz yaparsınız o işleri karalamakta da üstünüze yok. Seni doğuran anaya sövücem onada yazık gerek yok senin seviyene düşmeye. Benim senin gibi küçük HayaL ler ile işim olmaz. Orospucuk
    • IKareAs wrote:

hayal wrote:

IKareAs wrote:

hayal wrote:

Vs atarsın anlarım ama video ile oynamak nedir arkadaş bu oyunu bu kadar büyütmenizin ne anlamı var shop yapmaya düşecek kadar yapılan shopta düzgün bir şey olsa bari içimiz yanmaz :D
      Sonrasında sağa sola küfür eden klavye ergenleri azmış zamanıma denk gelmeyin sizi bir kalemde anırta anırta sikerim. Çimento kamyonunun altında kalmış gibi hissedersiniz götünüz sıçma işlevini yitirir. Allahım beni al diye yalvarırsınız amına koyduklarım
      Bak kim gelmiş sen nereden çıktın eternalin küçük orospusu sen sikilmek nasıl olur görmemişsin. Ben shoptan felan anlamam sizin gibi ustası değilimdir o işlerin.
      Ulan anasını olimpik stadın ortasında çatır çutur bir sikerim millet böyle bir sikiş görmedim deyip beni ayakta alkışlar shoptan anlamam diyorsun orası kesin bi boktan anlamadığınız ortada videodan belli zaten bizim sizin gibi ibneler için shopla uğraşacak vaktimiz yok yaparsakta bundan iyi olacağı kesin amına koyduğumun andavalı hadi ben gidiyorum sizin gibi mallarla daha uğraşamam ananız beni bekliyor 8)
      Kendi ağızınlada söylediğin gibi en iyi siz yaparsınız o işleri karalamakta da üstünüze yok. Seni doğuran anaya sövücem onada yazık gerek yok senin seviyene düşmeye. Benim senin gibi küçük HayaL ler ile işim olmaz. Orospucuk
      Anan benim orospum olmuş farkında değilsin.
      Geçme namık kemal köprüsünden
      incitirsin vakvakları
      ananın amına çam diktim
      git topla kozalakları.

Karşıma gelip konuşmaya mecalin olmaz burada gelmiş orospu diyor amına koyduğumun malı.
    • hayal wrote:

IKareAs wrote:

hayal wrote:

IKareAs wrote:

hayal wrote:

Anan benim orospum olmuş farkında değilsin. Geçme namık kemal köprüsünden
      incitirsin vakvakları
      ananın amına çam diktim
      git topla kozalakları.
      Karşıma gelip konuşmaya mecalin olmaz burada gelmiş orospu diyor amına koyduğumun malı.
      Sen beni güldürdün Allah da seni öldürsün nereden buldunuz lan bunu. Bide özlü söz felan paylaşıyor hahahahahahaha
    • hayal wrote:

IKareAs wrote:

hayal wrote:

IKareAs wrote:

hayal wrote:

Anan benim orospum olmuş farkında değilsin. Geçme namık kemal köprüsünden
      incitirsin vakvakları
      ananın amına çam diktim
      git topla kozalakları.

lMeVZu wrote:

Alberth wrote:

Helll ve ekibin gönülden kutlarım yılın OROSPU EVLADI TOPLULUĞU seçildiniz.
      Hell ve ekibini senin ananı en güzel siken bir topluluk olduğu için tebrik et . Bak sana yemin ediyorum 40 tane orospu bir araya gelse senin gibi süzme katkısız bir orospu çocuğu doğuramaz. Senin annenin amındaki damarların kan pıhtısını sikeyim sen ben orospu evladı. SERİ F5 ÇEK
      doğuramaz diyorsunda 2 tane birden doğuran olmuş 3.sü doğmaz zaten başka kardeş beklemeyin :)
    • Bilader siz anca oyunda sohbetten, burada da forumdan bize söversiniz... Oyunda bize kafa tutamadınız bir türlü anca böyle basit numaralarla kendinizi üste çıkartıp bize karşı olan ezikliğinizi yok etmeye çalışıyorsunuz.

Server açılalı 2 hafta oldu, 2 haftada sadece 1 kere delta'ya gelebildiniz orada da 5 dakika dayanabildiniz bize. Baktınız ki biz bu adamlar kadar hızlı gelişemedik, bu adamlar kadar da sağlam olamadık, e napalım bir şekilde namımızı yürüteceğiz dediniz ve böyle çocukça işlere giriştiniz...

Oyunculara bize sövmeleri için item verdiniz, videonuzda shop yaptınız, oyunda bi bok beceremediniz gelmişsiniz hala konuşuyorsunuz... Sizin kadar vasat, rezil bir topluluk ne metin2'de vardır ne de başka bir oyun camiasında...
    • İki gün oyuna/foruma girmeyip kafa dinleyeyim dedim şu dönen muhabbete bak. Hemen asıl yüzünüzü göstermişsiniz. Koca koca adamlar boktan bir oyunu oynamayı becerememiş. Oğlum aileleriniz size ar namus eğitimi vermedi mi hiç? Kimsenin namusuna annesine bacısına karısına laf edilmeyeceğini size kimse öğretmedi mi? Alt tarafı bilgisayar başına oturup oyun oynuyorsunuz bu hırs ne için? Yıllardır oyunu oynamayan kişilersiniz yıllarca bu kini içinizde mi tuttunuz? Nasıl adamlarsınız oğlum siz? Kim kestiyse kesti kim kesildiyse kesildi ne diye işe aileleri karıştırıyorsunuz? Cahil çocuklarsınız ciddiye almayayım desem hepiniz en azından 20 yaşınızı bulmuşsunuzdur. İnsanların aileleri sizin forum köşelerinde muhabbetini yapacağınız kadar düşük değil. Bu lafım bizim loncadaki arkadaşlara aynı zamanda. Ne sizin ne bizim loncadaki arkadaşların. Herkes daha ağır küfür edip diğerini alta almaya çalışıyor. Oyunda zırt pırt genelden küfür ediliyor forumda küfür ediliyor. Ne karaktersiz insanlarsınız oğlum siz? Küfür ettiğiniz insanların yüzüne bakacak cesaretiniz yok. Kininizi mezarınıza götürün. Yeter bu rezillik.
      Aptal ile tartışmaya girme, dışarıdan bakan farkı anlayamaz.

Haddini aşmamak, kalp kırmamaktır edep.
      Dedikodudan, haksızlıktan ve ithamdan uzak durmaktır.
      Bilmediğin konuda susmak, bildiğin konuda ahkâm kesmemektir.
      İnsan ayrılığı yapmamaktır, aşırılığa gitmemektir.