Bir Urungu REZİLLİĞİ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bir Urungu REZİLLİĞİ

Herkese İyi Forumlar;

ETERNAL loncasından Urungu dün foruma konu açarak, ismimi karalamaya çalışmıştır. Atmış olduğumuz vs de sen bana bu kadar vuramazsın diyerek kaçmış videosunu foruma atmış. Loncasındaki aşşağılık insanlarda forumdaki konuya seviyesiz ve yersiz yorumlar yaparak kendilerini yüceltmeye çalıştırlar malum ellerinden başka bir şey gelmez oyun bilgisi olmayan cahiller sürüsü. Bu gün tekrardan vs attık 3 serilik vs nin sonucunda Urungu adlı elemanı Aslan Ağızı Kalkan ile 3-0 KESEREK vs yi kazandım. Aşağıda videolu kanıtı da mevcuttur. Ha bu arada diğer konuda 'sayamura' diye bir lavuk bişeyler saçmalamış cevap verilecek bir adam değilsinde hadi sana da 2-3 kelime yazayım ama adam sanma kendini bu benim yüceliğim sana cevap veriyorum :) vermiş olduğumuz vergileri yarıştıracaksak eğer sana muhasebecimin numarasını vereyim onunla muhattap ol. @Urungu bir daha boyundan büyük işlere girme aslan parçası.

• BİR MARSİSİN DAHA SONUNA GELMİŞ BULUNMAKTAYIZ TEBRİKLER :D
      ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ
      ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ALWAYS PİİZ BECAUSE GÖZTEPELİYİZᅠᅠ ᅠᅠ
    • ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ
      ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ALWAYS PİİZ BECAUSE GÖZTEPELİYİZᅠᅠ ᅠᅠ
    • JubeiYagyu wrote:

KenPachi wrote:

Anca shop yapın amın evladları.
      AĞLAMA VOL 1 OLUM ADAM AÇIK AÇIK S.KİP ATMIŞ AĞLAMA DUVARIMI BURASI
      Umut sen vs atan insansın seni tanıyorum. Şu videoda açık saçık shop bellidir. Zaten kalkanı googleden pixelleyip koymuş envantere sığdıramamış.

Not : Kalkan videonun bazı kısımlarında oynama yapıyor dikkatli izlerseniz salak değilseniz görürsünüz.
      Dipnot: Neyse Tebrik ederim Seni KareAs dememi bekliyorsan kaybol adam akıllı kesemeyeceğini bildiğin için böyle yollara başvuruyosun..
      ETERNAL GAMING
    • Ben böyle bir rezillik görmedim gerçekten bu kadar düşeceğinizi tahmin etmiyordum. Bir insan bunun için uğraşıp şöyle bir video yapmaya kalkar mı ? Aslan ağzı kalkanı ile bu damageyi attığınıza bizi nasıl inandırabileceğinizi zannediyorsunuz ? Video sırasında birkaç lonca arkadaşım size envanter atarken kabul edilmiyor ? Vs sonrasında cehennem kalkanı ile bir de deneyelim kaç k atacaksın dediğimde oyundan çıkılıyor ve mesajlara cevap verilmiyor. MarsisMT2 oynayan dostlarım bilirler bir karabüyü o kalkanla o damageyi atma ihtimali var mı ? Siz aklınızı bizle bir mi tutuyorsunuz ?
      Tam 1453 loncasına yakışan bir hareketti. Tebrik ediyorum...

The post was edited 1 time, last by Urungu ().

• Urungu wrote:

Ben böyle bir rezillik görmedim gerçekten bu kadar düşeceğinizi tahmin etmiyordum. Bir insan bunun için uğraşıp şöyle bir video yapmaya kalkar mı ? Aslan ağızı kalkanı ile bu damageyi attığınıza bizi nasıl inandırabileceğinizi zannediyorsunuz ? Video sırasında birkaç lonca arkadaşım size envanter atarken kabul edilmiyor ? Vs sonrasında cehennem kalkanı ile bir de deneyelim kaç k atacaksın dediğimde oyundan çıkılıyor. Cidden bunu yapabilecek kadar düşeceğinizi zannetmiyordum.

Bu kadar da çirkinleşme be sana diyecek söz bulamıyorum başka. videonun kalite oranına bak senin çektiğin resmin kalite oranına bak resmen yenilgiyi kabullenemeyip bok atmaya başladın üzülüyorum sana.
    • IKareAs wrote:

Urungu wrote:

Ben böyle bir rezillik görmedim gerçekten bu kadar düşeceğinizi tahmin etmiyordum. Bir insan bunun için uğraşıp şöyle bir video yapmaya kalkar mı ? Aslan ağızı kalkanı ile bu damageyi attığınıza bizi nasıl inandırabileceğinizi zannediyorsunuz ? Video sırasında birkaç lonca arkadaşım size envanter atarken kabul edilmiyor ? Vs sonrasında cehennem kalkanı ile bir de deneyelim kaç k atacaksın dediğimde oyundan çıkılıyor. Cidden bunu yapabilecek kadar düşeceğinizi zannetmiyordum.

Bu kadar da çirkinleşme be sana diyecek söz bulamıyorum başka. videonun kalite oranına bak senin çektiğin resmin kalite oranına bak resmen yenilgiyi kabullenemeyip bok atmaya başladın üzülüyorum sana.
      Allah rızası için 16.7k yı aslanla atıyorsun bir cehennemle oyuna girip bana bir takla atsana ? Bir de öyle bir video çekelim ? Bu kez shop yapmadan. Sende bende neyin ne olduğunu oyuna girip cehennem kalkanıyla bana 1 skill bile atmayacağını biliyoruz.Burada boş yapmaya kendini kandırmaya devam et.
    • IKareAs wrote:

Urungu wrote:

Bre abdal evladı. Çözünürlülük aynı herşey aynı daha neyin kafasındasın sen ya ? Attığın video kalitesizse biz ne yapalım. Gözü olan bir insan metin2den biraz anlayan bir insan videoyu açar açmaz fark eder. 2 envanterin farkına bak birinde kalkan tam sığarken senin envanterinde yukardan taşmış la ABDAL EVLADI. Bak shop bilmiyorsun belli bariz. Bari temiz biryerde envanterine aslanağzı takıp çekseydin direk onu yapıştırsaydın envanter üstüne o zaman olurdu. Birşeyi yapıyorsun onuda yarım yamalak yapıyorsun. Fotoğrafta senin kalkanını bileziğe ve küpeye oranla bide bizim fotoğraftakine oranla. BARİZ BELLİ SHOP
    • Urungu wrote:

IKareAs wrote:

Urungu wrote:

Ben böyle bir rezillik görmedim gerçekten bu kadar düşeceğinizi tahmin etmiyordum. Bir insan bunun için uğraşıp şöyle bir video yapmaya kalkar mı ? Aslan ağızı kalkanı ile bu damageyi attığınıza bizi nasıl inandırabileceğinizi zannediyorsunuz ? Video sırasında birkaç lonca arkadaşım size envanter atarken kabul edilmiyor ? Vs sonrasında cehennem kalkanı ile bir de deneyelim kaç k atacaksın dediğimde oyundan çıkılıyor. Cidden bunu yapabilecek kadar düşeceğinizi zannetmiyordum
      Allah rızası için 16.7k yı aslanla atıyorsun bir cehennemle oyuna girip bana bir takla atsana ? Bir de öyle bir video çekelim ? Bu kez shop yapmadan. Sende bende neyin ne olduğunu oyuna girip cehennem kalkanıyla bana 1 skill bile atmayacağını biliyoruz.Burada boş yapmaya kendini kandırmaya devam et.
      Bak dün geldin dedinki olmaz atamazsın götünü yırttın bu gün videolu kanıtını atıyorum shop diyorsun. Daha kaç kez hayal korıklığı yaşatayım sana. Sen şuna çarım elimden gidecek o yüzden kabullenemiyorum desene. Korkma almıycam çarını senin hesabına ihtiyacım yok. Lafının arkasında dur sen yada bu zor olur senin için lafının altında kalabilirsin.
    • Ayrıca @IKareAs Senin video kalitesiyle bizimkisini kıyaslıyorsun bu fotoğrafa bak birde.

postimg.cc/DSTr22qQ

Tüm itemler aynı boyutta iken aslan ağzı kalkanın boyu uzamış bence +15 falan herhalde senin kalkan

İkinci bir şey ise aslan agzı kalkan ile 17k nereye atıyosun sen boş çara zor atarsın mantıklı olun biraz, Cehennem kalkanla skill atmanı bekliyoruz bakalım aslan agzıyla 17 atıyosan cehennemle tek atarsın diye düşünüyoruz.

Edit: KareAs adlı şahıs oyundan envanter isteklerini red etmektedir. bu kadar bariz bunu yaptığın
      ETERNAL GAMING