Yukarıdaki hakkında düşüncelerin?

Bu internet sistesi çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• sayamura yazdı:

Atatürkçülük, forumlar da paylaşılan konularla, kullanılan imzalarla veya ben "ATATÜRKÇÜYÜM!" diyerek anlaşılmaz. Atatürkçülük bir fikir ve bununla alakalı ne yaptığın seni Atatürkçü yapar veya yapmaz. Atatürk'ün doğrusu için, savunduğu görüşler için, bu ülkenin geleceği için bir şeyler yapıyorsan o zaman seni Atatürkçü olursun. Yoksa sadece 10 Kasım günü Anıtkabir'i ziyaret edip (belki o bile yok), özel günlerde instagram hesabında "Teşekkürler Paşam!" yazmak insanı Atatürkçü yapmaz. Umarım bahsettiğim kategoriye girmiyorsundur çünkü seni tanımıyorum. Çok para haramsız, çok söz yalansız olmaz demişler.

Uzun zamandır alenen demesem bile gerekli gördüğüm gibi sana hissettirmeye çalıştım ama bildiğini okumaya devam ettin. Mesela, Türkiye tarihinin ilk öğretmeni bildiğin üzere Atatürk... Harfleri nasıl yazacağını öğretiyor. Her kelime büyük harfle yazılmaz.andır gözüme çarpıyo her seferinde sen böyle yapıyosun
      Ya kardeşim bırak kim nasıl Atatürkçüyse Atatürkçü bazıları senin dediğin gibi bazılarıda orda burda paylaşarak Atatürkçü oluyo neden karışıyosun ki ? hayır ben harbi anlamıyorum sizi durmadan bi laf sokma peşindesiniz birilerine bunu bir kaç defa gördüğüm için yazıyorum kimse burda Atatürkçülüğü senden öğrenicek değil isteyen istediğini yapar burda böyle konuşupta real hayatında hiçbir vasfı olmayanlarıda gördük burda edebiyat yapmana gerek yok millete Harfleri nasıl yazacağını öğretiyor. Her kelime büyük harfle yazılmaz. Şu yazdığın yazıda bile imla hatası varken milletin nasıl yazdığınada karışma hakkın yok karışmayın abi şu konularda millete biri çıkar dinine karışır biri görüşüne karışır biri çok biliyomuş gibi konuşur ama bir tane kitap okumamıştır forumlarda orda burda millete sallar öyle olmaz böyle olur der ama bir bok bilmez yapma kardeşim sizin gibilerden harbi sıkıldım

Sokaklar mı sarışın geceler mi soğuk

Mesaj yazan sayamura ()

Bu mesajı silen ().
    • sayamura yazdı:

Adrasteia yazdı:

Ya kardeşim bırak kim nasıl Atatürkçüyse Atatürkçü bazıları senin dediğin gibi bazılarıda orda burda paylaşarak Atatürkçü oluyo neden karışıyosun ki ? hayır ben harbi anlamıyorum sizi durmadan bi laf sokma peşindesiniz birilerine bunu bir kaç defa gördüğüm için yazıyorum kimse burda Atatürkçülüğü senden öğrenicek değil isteyen istediğini yapar burda böyle konuşupta real hayatında hiçbir vasfı olmayanlarıda gördük burda edebiyat yapmana gerek yok millete Harfleri nasıl yazacağını öğretiyor. Her kelime büyük harfle yazılmaz. Şu yazdığın yazıda bile imla hatası varken milletin nasıl yazdığınada karışma hakkın yok karışmayın abi şu konularda millete biri çıkar dinine karışır biri görüşüne karışır biri çok biliyomuş gibi konuşur ama bir tane kitap okumamıştır forumlarda orda burda millete sallar öyle olmaz böyle olur der ama bir bok bilmez yapma kardeşim sizin gibilerden harbi sıkıldım
      Şurada yazdığın çoğu şeyin cevabı "sanane" ama ben anlarsın diye cevap vereyim yine de. Ben senin kardeşin değilim, yaşıtın veya dengin de değilim. İstediğim kişiyi, istediğim konuda, istediğim şekilde eleştiririm varsa aksi düşüncen geçer konuşursun karşımda. Tabi ki kimse Atatürkçülüğü benden öğrenecek değil, bunu halihazırda öğrenmiş olmaları gerekir. Vasıf derken neyi kastettiğini anlayamadım. Reel hayatında hiçbir vasfı olmayan derken beni kast ediyorsan müsait bir zamanımda diplomalarımızı veya sahip olduğumuz kendimize göre başarılarımızı karşılaştırabiliriz. Ben eleştirdim vasıfsızım, sen de beni eleştirdin bakalım ne kadar vasfın var? Eleştiri yapmak için fizolof olmaya gerek yok, vasıf olmasına da gerek yok. Ben eleştirdiğim kişiye özelden de gerekli açıklamayı yaptım. Genelleme yapmadan direk isim vererek konuşursan daha rahat anlaşabiliriz sanki.
      Adresteia'yı tanırdım, özendiğin insanların nickleriyle oyuna devam et. Kendin olabildiğin bir zaman karşıma gelirsen o zaman ciddiye alabilirim seni.
      Adresteia değil Adrasteia ki ben öyle birni daha önce tanımadım anlamı için bu nicki seçtim oyundan kimseye özenecek biri değilim vasıfsız derkende seni kastetmedim nede olsa yarası olan gocunur burası bir oyun formu bununda unutmaman gerekiyo genelleme yapma sebebim senin gibi insanlardan heryerde olması ve bunun beni sıkması ''Ben senin kardeşin değilim, yaşıtın veya dengin de değilim'' bu şekildede boş ego kasmana da gerek yok şu özenti meselesine gelince yıllardan beri gerçek eternaliz diye dolaşıp Roneyin bir postuyla neleri öğrendiğimizide unutma burda millete sallamadan önce senden tek ricam önce kendine bi bak

Mesaj yazan sayamura ()

Bu mesajı silen ().
    • sayamura yazdı:

Adrasteia yazdı:

Adresteia değil Adrasteia ki ben öyle birni daha önce tanımadım anlamı için bu nicki seçtim oyundan kimseye özenecek biri değilim vasıfsız derkende seni kastetmedim nede olsa yarası olan gocunur burası bir oyun formu bununda unutmaman gerekiyo genelleme yapma sebebim senin gibi insanlardan heryerde olması ve bunun beni sıkması ''Ben senin kardeşin değilim, yaşıtın veya dengin de değilim'' bu şekildede boş ego kasmana da gerek yok şu özenti meselesine gelince yıllardan beri gerçek eternaliz diye dolaşıp Roneyin bir pstuyla neleri öğrendiğimizide unutma burda millete sallamadan önce senden tek ricam önce kendine bi bak
      Harf hataları olabilir, AdrastAia da desem aynı kişiden bahsediyor olurdum. O nick yakamozda birine aitti ve yıllarca kullandı, halâ da kullanmaya devam ediyor. Mitoloji bilginin çok iyi olduğundan şüphem yok, eminim okuduğun kitaplardan öğrenmişsindir anlamını. Yaram olacak bir durum yok, bana ne yazdıysan, neyden bahsettiysen ona cevap verdim. Dediğim gibi eğer vasıf derken okunan okullardan vesaire bahsediyorsan lise diplomamı koymam yeterli olur karşına. Vasfımız kadar konuşacaksak bir daha cevap veremezsin. Hayatında kitap okumamış derken de beni kast ediyorsan yine karşılaştırma yapabiliriz. Benim gibi insanlar her yerde var, işine gelmiyorsa cevap verme. İlla cevap vereceğim diyorsan da mantık çerçevesinde olursa dikkate alırım, birdaha böyle saçma yorumlar yaparsan ciddiye almayacağım, bu son verdiğim olacak. Söylediğin şeyleri anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. Gerçek ETERNAL değil derken ne demek istiyorsun? Sen benim, Berk'in Mehmet abinin, Alper abinin ve loncada ki diğer bir çok kişinin ETERNAL'de bulunmadığını mı söylüyorsun? Senin hayran olarak baktığın kişilerle aynı ortamda olmadığımızı mı söylüyorsun? Sahte lonca derken neyden bahsediyorsun tam olarak? Anadoluya girip eskilerden her hangi birine sorabilirsin? Tanıdığın gerçekten ETERNAL'de oynamış birine sorabilirsin? Veya ben seni neden inandırmaya çalışayım? Sen say ki biz sahteyiz, hatta böyle bir lonca hiç olmadı. Ben senin cevabını günler öncesinde imzam da vermiştim. Daha fazla yorum atmak sadece zaman kaybı benim için.

Perre yazdı:

Konuyu amaç dışına çıkarmayalım lütfen, daha oyun açılmadan böyle tartışmalar yapmak yerine oyun içi güzel rekabetler ile eğlenebiliriz ..
      Afedersiniz, bu konuşma benim için bitti. Mesajın gerekli yere ulaştığından emin olduktan sonra postu kaldıracağım.
      Ne hayranlığı ciddi anlamda şu oyunda birilerine hayranlık duyacak birileri var mı bence saçmalıyan sensin ben hiç görmedim şahsen bahsettığın kişiye şuanda baktım ve olabılır o daha önceden kullanıyo diye kullanmıcak halim yok şu mantıklı konusma meselesine gelince herkes kendine göre mantıklı konusuyo zaten bana görede senın dediklerin mantık çerçevesinin dışında o zaman bende sana yazmayım hatta öyle dusunuyosan sen forum kullanma biz gerçekleri Roneyin postunda okuduk zaten sslerini istersen atadabılırım bizde odinde oynadık Azim abi (ZaMaZoM) @eneskirk MoRqHiNe bunlarda benim 8 senelik arkadaşlarım bunu ilk defa dile getiriyorum ama senin her bu konu açıldıgında yok şurdaydık yok bunlaydık bence bu senın hayran oldugunu gösterir neyse oyun kaldıgı yerden devam edebilir...

Mesaj yazan sayamura ()

Bu mesajı silen ().
    • sayamura yazdı:

Ya ben şunu merak ediyorum. 8 sene önce sen dünyada mıydın moruk? Bugün kaç yaşındasın ki 8 sene önce arkadaşların olacak senin? Her halde birlikte evcilik oynadığın adamlardan bahsediyorsun? Bahsettiğin kişiler hatrı sayılır, piyasa da ismi olan kişiler eyvallah ama konumuzla alakası yok. Odinde oynamış olmanla ilgilenmiyorum velev ki doğruyu söylüyor ol, banane? Hayran olunan kişilerden bahsediyorsan roney'in postlarını takip ediyorsun bakıyorum? Şeytan diyor ver telefonunu ciddiye alırsa seni açsın söylesin nedir ne değildir. Tamam diyorum ben yalancıyım, herkes yalancı sen doğrucusun. Tanıdığın kimse yok mu sayamura, kontrplak ETERNAL'de oynadı mı diye sorabileceğin? Bak Odinde oynamış elbet alestayla item ticareti yapan kişiler olmuştur, isimlerimiz geçmiştir, tanıyanlar çıkar. Onlara sor diyorum? Veya ben sana bunu neden inandırmaya çalışayım? Vallahi bizim senin kadar kafamız çalışmıyor kabul ediyorum. Metin2 tarihinin en iyi loncasının ismini kullanacağız ve her sahte diyene bir dayanağımız olmadan "biz özentiyiz evet" diyeceğiz. "Loncayı roney kurdu OoOoOo siz sahtesiniz vay özentiler vay!" :D Vallahi yakaladın beni, tebrik ediyorum. Nasılda anladın sahte olduğumuzu helal olsun be. Yürü be.
      Şu 8 sene önce sen dünyadamıydın moruk falan bunlar hep çoluk çocugun birbirlerini ezmek istediği cümleler benim yaşım 20 ve 8 senedir tanışıyoruz eğer inanmıyosan kendisi bu forumda gidip sorabılırsın bu oyunda onlarla büyüdüm sanaldan çok ayrı bi arkadaşlığımız var abilikleri var hayır konusmayım diyorum burda Oğuzhan Uğurun konusmalarından alıntılar yapıp Atatürkçülüğü öğretmeye çalışıyosun her tartıştıgımızda yok mantıklı konusmuyosun senı takmıyorum yok şöyle yok böyle yaşın şu kadar diyip bide bunları demene rağmen hala cevap vermen ayrı bi ironi sen önce bi tartışmayı öğren varsayalım ki senın yaşın 30 kullandığın cümleler tamamen ergen cümleleri özellikle şu konusmanda burda kimseyi ezmeye çalışma emin ol komik duruyo çok bişiler biliyomuş gibide yapma burası bi oyun platformu böyle dikkat çekemessin ben roneyin postundan okuduklarımı aktarıyorum buraya çok bi samimiyetin varsa o kişilerle git post açsınlar sizde rahatlayın bizde rahatlıyalım öyle değil mi bence fazla uzatmaya gerek yok ona buna sor da deme bana o kadar uğraşacak değilim bu konuyu sen buraya çektin yoksa umrumda bile olmaz hangi lonca ismini kullandığınızdan bence seninde benim hangi nicki kullandığım ilgilendirmez bunlar takılacak konular değil şimdi dediğinin arkasında durda bırak millet oyununa devam etsin

• Mücahit. Dostum he he de geç. Arkadaş belliki alakasız şeylerle konuyu dağıtmaya çalışıyor. Son postu @sayamura atmış olarak varsayıyorum ve devam ettiriyorum.
      Candır o can. @sayamura'
      Bizim Kudretimizin ulaştığı yerlere,sizin hayalleriniz bile ulaşamaz..!

Edebim el vermez edepsizlik edene. Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene.
      Size sizin gibi cevap versem, sizden farkim kalmaz. Benim farkimda sizin gibi olmayisim.
    • Herkes kendini bişey sanar olmuş. Başarıdan söz edenler forum köşelerinde sürtüşmeyle zaman harcıyor. Bu kadar başarılı insalarsanız madem diplomalarınızı bilgilerinizi ülke için kullanında bir icraat görelim. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Atatürkçülüğü, tayyipçiliği bırakın, eski oyunlarınızı bırakında icraat gösterin. Bu kadar vasıflı insanlar oyunlarla kendini yormasın. Lafla Atatürkçülük olmaz diyenler, burda kimseye ders vermeye kalkmasın. Bu saatten sonra ne kimseden öğüt alacak durumdayız nede kimseye prim yaptıracak zavallılarız. Herkes işine baksın.
      İnsanoğlunun tek bir etkili silahı vardır.
      Kahkaha !
      Oda bizde fazlasıyla mevcut

Mesaj yazan sayamura ()

Bu mesajı silen ().
    • sayamura yazdı:

Ben sana cevap vermek istemiyorum ama sen beni tahrik ediyorsun bak ceza indirimi yapılabilir bu konuda. Önce kitap okumuyorsun, vasıf falan dedin, gel karşılaştıralım dedim sonra sustun. Sizin gerçek eternal olup olmamanız beni ilgilendirmez dedin, sonra roney bunları dedi sahtesiniz dedin sonra sustun. Umrumda olmaz dedin, sonra roney forumda bunları paylaştı dedin. Ben kimseye özenmem nicki kimseden duymadım dedin, mitolojiden bahsettin nicki nasıl bulduğunu sorunca sustun. Bu oyunda kimse kimseye özenmez dedin, sonra ѕιzιηкιѕι уєηιℓмєzℓιк уαяışı уαηι нαуαℓιηιz вєη σℓмαк yazmışsın imzana. Yani insanlar sana özeniyor, sen olmak istiyor. Yazdıkların Oğuzhan Uğur'un söylediklerinden alıntı dedin, bende sana soruyorum hangi dediğinden alıntı. Ayrıca aynı görüşte olabiliriz, belki benzer cümleler bile kurmuş olabiliriz. Bu ayıp mı, günah mı? Ben Oğuzhan Uğur'u senin gibi youtube üzerinden tanımadım, benzeyip benzemediğini bilmiyorum söylediklerimin ama ne alaka olduğunu anlamadım. Şunu fark ettim ki ben seninle konuşmaya devam ettikçe nereden tutsam elimde kalıyorsun. Konular gittikçe azalıyor, savunacak bir şey kalmıyor elinde. Dediğim gibi cahilliğini yüzüne vurup seni kırmak istemezdim ama benimle alakalı tespitlerin o kadar yanlış ve yetersiz ki. Genelde en fazla 3 post atarım bir konuya ama ilk cümlem "anlayacağını düşünerek" olmuştu. Demek ki 3 post yetmedi sana. Sen 12 yaşında kendi başına lavaboya gidemiyorken senin özenti dediğin adamlarla yanyana savaştık biz bu oyunda. Tereciye tere satmaya kalkmazsın artık umarım. Artık tekrar tekrar okuyarak anlarsın söylediklerimi. Yazsam da anlamayacaksın belli.

Kyuza yazdı:

Mücahit. Dostum he he de geç. Arkadaş belliki alakasız şeylerle konuyu dağıtmaya çalışıyor. Son postu @sayamura atmış olarak varsayıyorum ve devam ettiriyorum.
      Candır o can. @sayamura
      Eyvallah. Devam etmeyi düşünmüyorum zaten.
      Beyler, benim hepinize cevap verecek gücüm var, şükür. Değil 2-3 kişi aynı anda loncayı da toplasanız fark etmez. Yalnız konuyu daha fazla kirletmenin anlamı yok. Buyrun özelden bir konuşma ortamı oluşturalım, tartışalım. Ortamın kirlenmesine gerek yok.
      Ya sen ne anlatıyosun kitap okumuyosun diye sana demedim üstüne alındıysan beni ilgilendirmez o yorumda genelleme konustum,başlı başına gel karşılaştıralım demen bi kere abest sidikmi yarıştırıcam senın gıbı bırıyle sen konuyu özentiye ve sahteceliğe çektiğin için eternelin konusu açıldı yoksa umrumda olmaz diye belirttim ben yine diyorum kimseye özenmem nicki mitolojiyi araştırırkende bulmadım internette okuduğum bir metinde geçiyodu sadece raslantı eseri bunu sana açıklama gereği duymadım o söz Enes Alperin sözü yani bana ait olan bişi değil burdaki insanların bileceğini düşündüm kimsenin bana özendiğini belirtmedim sevdiğim bi söz sadece,diyosun ki görüşlerimiz benziyo belki aynı cümleler kurmuş olabiliriz ulan ben aynı nicki burda yazdım diye demediğini bırakmadım sizin aynı cümleleri söyliyip burda bilmişlik taslıcaksın ben bişi demicekmiyim ? ben Oğuzan Uğuru yaptıgı şarkılardan tanıdım sende bu eskiden tanırıdım yok ordan tanımadım yok biz şuyduk buyduk ya bi kendine gel,neyin cahilliğinden bahsediyosun sen kendini ne zamannediyosun çok bildiğini falan mı ? kendini nimetten sayman gerçekten beni güldürüyo yok 3 post atardım sana 3 post yetmemıs 12 yasında tualete gidemiyoken özendiğin adamlarla yan yana savaştık yav bunlar gerçekten seviyesı cok düşün insanların yapacagı konusma türleri yazdığım yazıdan 2 3 tane yeri çekip alıyosun cevap verebildiğin yere cevap vererekmi cevap verecek gücüm var diyosun ki sen kimsinde seninle özelden bir konuşma açalım biz ? siz toplanıp ''sen sevgilinle oyun oynuyosun bak dikkat et'' diyen carinanın formunda tehtit ettiğini sanan bir kaç tane kendini bilmez kişilerden bir tanesisiniz tutup benim youtubedeki videoma ana bacı yorum yapan bi lonca üyeniz var bence sen dışardakilerin cahilliğiyle uğraşıcagına kendı lonca arkadaşlarının terbiyesiyle uğraş gelmiş oyunda özendiğin adamlarla yan yana savaştık diyosun roneyden başkasının ismini bile duymadım ama senin takıp ettiğin adamlarla benim çocukluğum geçti gelip burda kurtuluş savaşında gazi olmuş gibi havalara girme oyun bu durmadan,yine aynı şeyler o kadar yazı yazmışsın sonuna yazsamda anlamayacaksın diye tekrardan eklemişsin şu çok bilmişlik havalarından çık artık bi bok bildiğin yok ve konustukça daha da çok ortaya çıkıyo bu benim buraya yazdıklarımı başka taraflarından anlayıp gelip burda özet geçme bana yine diyorum sana önce tartışmayı öğren ondan sonra gel sabaha kadar tartışalım

Mesaj yazan sayamura ()

Bu mesajı silen ().
    • sayamura yazdı:

Adrasteia yazdı:

Ya sen ne anlatıyosun kitap okumuyosun diye sana demedim üstüne alındıysan beni ilgilendirmez o yorumda genelleme konustum,başlı başına gel karşılaştıralım demen bi kere abest sidikmi yarıştırıcam senın gıbı bırıyle sen konuyu özentiye ve sahteceliğe çektiğin için eternelin konusu açıldı yoksa umrumda olmaz diye belirttim ben yine diyorum kimseye özenmem nicki mitolojiyi araştırırkende bulmadım internette okuduğum bir metinde geçiyodu sadece raslantı eseri bunu sana açıklama gereği duymadım o söz Enes Alperin sözü yani bana ait olan bişi değil burdaki insanların bileceğini düşündüm kimsenin bana özendiğini belirtmedim sevdiğim bi söz sadece,diyosun ki görüşlerimiz benziyo belki aynı cümleler kurmuş olabiliriz ulan ben aynı nicki burda yazdım diye demediğini bırakmadım sizin aynı cümleleri söyliyip burda bilmişlik taslıcaksın ben bişi demicekmiyim ? ben Oğuzan Uğuru yaptıgı şarkılardan tanıdım sende bu eskiden tanırıdım yok ordan tanımadım yok biz şuyduk buyduk ya bi kendine gel,neyin cahilliğinden bahsediyosun sen kendini ne zamannediyosun çok bildiğini falan mı ? kendini nimetten sayman gerçekten beni güldürüyo yok 3 post atardım sana 3 post yetmemıs 12 yasında tualete gidemiyoken özendiğin adamlarla yan yana savaştık yav bunlar gerçekten seviyesı cok düşün insanların yapacagı konusma türleri yazdığım yazıdan 2 3 tane yeri çekip alıyosun cevap verebildiğin yere cevap vererekmi cevap verecek gücüm var diyosun ki sen kimsinde seninle özelden bir konuşma açalım biz ? siz toplanıp ''sen sevgilinle oyun oynuyosun bak dikkat et'' diyen carinanın formunda tehtit ettiğini sanan bir kaç tane kendini bilmez kişilerden bir tanesisiniz tutup benim youtubedeki videoma ana bacı yorum yapan bi lonca üyeniz var bence sen dışardakilerin cahilliğiyle uğraşıcagına kendı lonca arkadaşlarının terbiyesiyle uğraş gelmiş oyunda özendiğin adamlarla yan yana savaştık diyosun roneyden başkasının ismini bile duymadım ama senin takıp ettiğin adamlarla benim çocukluğum geçti gelip burda kurtuluş savaşında gazi olmuş gibi havalara girme oyun bu durmadan,yine aynı şeyler o kadar yazı yazmışsın sonuna yazsamda anlamayacaksın diye tekrardan eklemişsin şu çok bilmişlik havalarından çık artık bi bok bildiğin yok ve konustukça daha da çok ortaya çıkıyo bu benim buraya yazdıklarımı başka taraflarından anlayıp gelip burda özet geçme bana yine diyorum sana önce tartışmayı öğren ondan sonra gel sabaha kadar tartışalım

Ah hocam ah, ne güzel konuşmuşsun.
      Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır aptal insanalar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar tarih hocam sıkca söyler bunu ve böylelikle bu konuyu burda kapatalım kaldığı yerden devam etsin

Mesaj yazan sayamura ()

Bu mesajı silen ().
    • Dün gece uyumadan evvel bir konu başlattım sırf forumda ki diğer konular kilitlenmesin, kirlenmesin diye ama bakıyorum ki oyun açılana kadar eğlenmeye çalıştığımız bu ortamı bazı arkadaşlar yok etmekte bayağı ısrarlılar. Konuya atılan bütün postları işimi gücümü bıraktım baştan sona okudum ama hala anlayamadığım bir durum var ortada. Hiç gerek olmayan bu tartışmanın iki tane muhatabı var bunlarda açıkça görülüyor ki @sayamura ve @Adelina Mücahit kendince gerekli gördüğü için bir açıklama postu yollamış, Tuğçe cevabını vermiş ve işte tam olarak olayın burada kapanması gerekiyor. Yalnız sorunun başladığı nokta şu @Adrasteia adlı arkadaş ki kim olduğu hakkında en ufak fikrim yok konuyu öyle yerlere taşımış ki forumda birileri ile mantıklı şekilde tartışmaya giren herkese laf söylemiş bu postunda. Belki neler yazdığının hiç farkında değil bilmiyorum tekrar gözden geçirirse kurduğu cümlelerin ucunun sadece Mücahit'e değil forumda konular hakkında yorum ve eleştiri yapan herkese dokunduğunu fark edecektir. Kaldı ki kendide bu postu atarken insanların verdiği tavsiyeleri eleştirmiş, dolaylı yoldan kendine de laf sokmuş oluyor bir bakıma. Dün bu konuyu işgal eden bir kaç arkadaş vardı. O kadar çok bildirim aldım, saçma sapan postlar okudum ki en sonunda kendimi müdahale etmek zorunda hissettim. Biz oyuncular olarak oyun açılana kadar bu ortamda iyi vakit geçirmeye, eğlenmeye çalışıyoruz ve kimsenin bu hakkı elimizden almaya hakkı yok. O yüzden bu tartışma yaratmaya kararlı arkadaşlara tavsiyem daha fazla konuları sabotaj etmeyin gidin bir sorununuz varsa özel mesaj yoluyla halledin, iyi forumlar.

"Sevgi sadakatle, cesaret itibarla, ihanet intikamla ödüllendirilir."